Inna Avramenko

Сайт-портфоліо для бренд-фотографа Інни Авраменко.
Інна допомагає експертам та брендам проявлятися та розкрити унікальність за допомогою фото та візуалу.

Сайт-портфоліо був необхідний щоб докладно розповісти про послуги, переваги та етапи роботи. А також для того, щоб "підсвітити" цінності спеціаліста та показати роботи та кейси.
дата
нагороди
08.10.2021
подивіться сайт
Текст розділений на смислові блоки і розташований так, що в міру читання розкривається та знімається більшість питань та заперечень, які можуть виникнути у клієнта.

Біле, чисте тло щоб уся увага приділялася тексту та фотографіям. Тонкий шрифт із засічками для заголовків + акуратний шрифт для основного тексту.

Таблиці, списки та форми пожвавлюють дизайн і не дозволяють «занудьгувати», а легкі лінії, штрихи підкреслюють естетику та витонченість.
Все проходило на легкій хвилі, починаючи із обговорення самої ідеї і закінчуючи втіленням на сайті. Найбільше сподобалося, що Маша почула всі побажання і корективи, які хотілося бачити на сайті.

Саме головне, зустріти і обрати саме ту людину, з якою вам буде комфортно працювати і ви будете дивитися в одному напрямі! Таким професіоналом для мене стала Маша!

Щаслива, що ми познайомилися! Дякую за втілення моєї маленької мрії!
Вийшов витончений, повітряний, стильний та мінімалістичний сайт. Завдяки великій кількості повітря, простору та плавній анімації вдалося «підсвітити» найважливіше — фотографії.

А бонусом – сайт потрапив у добірку madeontilda.