Sreda Psychology

Дизайн платформи професійного психологічного навчання та інформації.
Ольга Шевченко, психолог і творець простору Sreda, звернулася із завданням створити освітній ресурс як для людей, які цікавляться психологією, так і для професійних психологів.

Портал частково виступає агрегатором для онлайн-курсів, які вже були у Ольги, також мала бути передбачена можливість купівлі вебінарів, чек-листів та автоматичний доступ до особистих кабінетів після оплати.
тип проекту
дата
дизайн психологичного порталу
подивіться сайт
25.08.2022
Аналіз конкурентів показав, що такі ресурси часто перевантажені — складно зорієнтуватися та знайти потрібну інформацію.

Тому основним завданням було зробити максимально універсальний, доброзичливий сайт зі зрозумілою структурою та легким повітряним дизайном.
Велика та безмежна подяка Маші за роботу. Вона створила для мене сайт SREDA psychology та кілька лендінгів!

Маша змогла внести на сайт загальну концепцію бренду та наповнити дизайн унікальністю. Завдання які має виконувати сайт виконані дуже якісно, ​​зручно та зрозуміло!

Це справді унікальний проект. Таких деталей я ще не зустрічала. Приємно дивитися та бути користувачем такого сайту!
На порталі передбачено як купівлю курсів, вебінарів, чек-листів, так і безкоштовні матеріали. Тому важливим завданням було автоматизувати процес купівлі/реєстрації та таким чином зняти навантаження з власника порталу щодо прийому платежів та комунікацій з клієнтами.

Налаштувала платіжну систему, реєстрацію в особистих кабінетах та процес купівлі так, що доступ до матеріалів відбувається автоматично та без участі адміністратора, що дуже полегшило життя :)